Způsob doručení

PLATEBNÍ PODMÍNKY

V případě objednávky na dobírku doručené Kurýrní společností zvolenou Kupujícím při odeslání objednávky, hradí Kupující kupní cenu při převzetí Zboží. V případě zvolené platby na dobírku při dodání je Kupující povinen zaplatit dodavateli Zboží při převzetí Zboží.

O případné změně ceny Zboží bude Zákazník informován ještě před dodáním Zboží a má právo v této souvislosti zrušit nebo změnit objednávku bez tzn. storno poplatku.

Všechny ceny Zboží jsou uvedeny včetně DPH bez poplatku za doručení (dále jen „dopravné“). Prodávající účtuje Zákazníkovi dopravní následovně:

  • V případě zvolení způsobu dopravy zboží prostřednictvím kurýrní společnosti GLS je dopravné zdarma pokud jednorázový nákup Zákazníka dosáhne v souhrnu hodnoty kupní ceny minimálně ve výši 1500 Kč, kdy Prodávající neúčtuje Zákazníkovi žádné dopravní. V případě že celková hodnota nákupu je nižší než 1500 Kč bude účtováno dopravné ve výši 59 Kč s DPH; při zvolení způsobu platby na dobírku (platba při převzetí zásilky) je tento způsob platby zpoplatněn částkou 129 Kč s DPH. V případě, že Zákazník zvolí způsob platby bankovním převodem (úhrada objednávky prostřednictvím elektronického bankovnictví ve prospěch našeho bankovního účtu) Prodávající účtuje zpracovatelský poplatek ve výši 99 Kč s DPH.