100% Creatine Professional 500 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
389 s DPH

Množství a parametry: prášková konzistence, velikost denní dávky 5 g (1 odměrka), obsah balení 500 g (100 dávek)
Hlavní složky: v denní dávce mikronizovaný Kreatin Monohydrát 5000 mg
Doporučené dávkování: Výška denní dávky 5 g (1 odměrka) s vodou. V tréninkové dny 1 odměrku (5 g) po tréninku s 200 ml vody. V netréninkové dny 1 odměrku (5 g) s 200 ml vody během dne
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - hlavně v objemové fázi pro hobby i profi sportovce
K čemu slouží: podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje sílu - výkon - vytrvalost

Celý popis a hodnocení produktu
Popis

Množství a parametry: prášková konzistence, velikost denní dávky 5 g (1 odměrka), obsah balení 500 g (100 dávek)
Hlavní složky: v denní dávce mikronizovaný Kreatin Monohydrát 5000 mg
Doporučené dávkování: výška denní dávky 5 g (1 odměrka) s vodou. V tréninkové dny 1 odměrku (5 g) po tréninku s 200 ml vody. V netréninkové dny 1 odměrku (5 g) s 200 ml vody během dne
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - hlavně v objemové fázi pro hobby i profi sportovce
K čemu slouží: podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje sílu - výkon - vytrvalost


POUZE a POUZE 100% čistý kreatin - žádné ALE
BodyBulldozer 100% Creatine Professional s plnohodnotným mikronizovaným Kreatinem Monohydrát 5000 mg v denní dávce, vhodné pro jakoukoli formu intenzivní pohybové aktivity. Naturální kreatin bez příchutě, bez pachu, bez barviv, bez cukru a tuku. Výsledné hodnoty v počtech: 5000 mg mikronizovaný Kreatin Monohydrát v denní porci.

Hrajeme férově!
Naší strategií při výběru surovin bylo najít kreatin s možnými nejlepšími parametry v konstantní kvalitě. Ať se líbí - poctivý Kreatin Monohydrát v prášku, mikronizovaný, doslova bez příchutě, bez pachu, bez barvy, s bezvadnou rozpustností. Není dostačující jen vytvoření produktu, je třeba určit i jeho vlastnosti. Známe očekávání spotřebitelů proto reálně můžeme hodnotit náš kreatin jako profesionální.

Čistší kvalita = lepší výkon!
BodyBulldozer 100% Creatine Professional zajistí ideální dávku Creatinu Monohydrát nejčistší kvality přesně 5000 mg v každé dávce vhodný pro vysoce-intezivní trénink. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje velmi efektivní Kreatin Monohydrát který podporuje výkonnost, sílu a zvyšuje objem svalů. Naše formule neobsahuje nežádoucí cukry a tuky. Díky neochucené (naturální) verzi Creatinu Monohydrát je snadno kombinovatelný s jinými doplňky výživy jako například protein, gainer, sacharidy, atp. nebo libovolnými nápoji a surovina je zachována v původní - plnější kvalitě bez přidaných barviv a ochucovadel. Naše vysoce kvalitní produkty vám pomohou dosáhnout nejlepších výsledků! Všechny produkty BodyBulldozer, stejně jako tento produkt byl vyroben certifikovanou metodou, obsahuje pečlivě vybrané, úřadem ověřené a kontrolované, ze zákona schválené a legální suroviny.

VĚDECKÉ FAKTY
Kreatin ne náhodou patří mezi nejoblíbenější doplňky výživy již od 90. let. Molekuly kreatinu jsou zdrojem energie a zvětšují objem buněk. Kreatin zvyšuje zásoby kreatinu ve svalech a tím velmi napomáhá ke zvyšování svalové hmoty a síly. Kreatin pomáhá i při kontaktních sportech zlepšovat následky mozkových zranění. Vyskytuje se v těle i přirozeně jako zdroj energie. Je vhodný pro silové a vytrvalostní sporty, neboť zvyšuje výkonnost při intenzivním fyzickém výkonu. Také bylo potvrzeno, že můžete znásobit účinnost kreatinu se sacharidy. Konkrétně vždy při užívání kreatinu je třeba přidat trochu sacharidu 1:1, tedy 5g kreatinu + 5 g sacharidů, 10 g + 10 g...atd. Jako sacharidy ve 100%-ní podobě Vám doporučujeme BodyBulldozer 100% MaltoDextrose.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Rozmíchej denně 1 odměrku (5 g) 100% Creatine Professional nápojového prášku s vodou. V tréninkové dny užívej 1 odměrku (5 g) rozpuštěnou ve 200 ml vody po tréninku. Ve dni kdy netrénuješ užívej 1 odměrku (5 g) rozpuštěnou ve 200 ml vody během dne. Pro lepší účinky se doporučuje kombinace s rychlými sacharidy 100% Maltodextrose Professional

Účinné látky5 gRVH* (5 g)
Kreatin Monohydrát5000 mg**
* RVH%: Referenční výživová hodnota
** RVH není definována


SLOŽENÍ
100% kreatin monohydrát.

INFORMACE PRO ALERGIKY
Vyrobeno v závodě zpracovávajícím produkty obsahující lepek, mléko, sóju, vejce a arašídy.

BALENÍ
Netto hmotnost: 500 g (100 dávek) - odměrka je součástí balení

Upozornění
BodyBulldozer 100% Creatine Professional používejte jako součást vyvážené a rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená doporučená denní dávka by neměla být překračována. Potravinové doplňky nenahrazují vyváženou a rozmanitou stravu a zdravý životní styl.

Skladování
Uchovávejte těsně uzavřené na chladném, suchém místě při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, bez přístupu přímého slunečního záření a mrazu. Po odebrání potřebné dávky obal ihned uzavřete, aby se do něj nedostala vlhkost. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Jednotková cena: 778Kč / kg

Hodnocení zákazníků

3 recenze

100%(3)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)