Super cena
Super cena

Collagen + Hyaluron Vitamin Professional 300 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
419 s DPH

Množství a parametry: prášková konzistence, velikost denní dávky 13 g (2 odměrky), obsah balení 300 g (46 dávek)
Hlavní složky: v každé denní dávce bioaktivní kolagen 10 000 mg, kyselina hyaluronová 60 mg, vitamin C 2000 mg, vitamin D3 4000 IU, vitamin K2 100 mcg, selen 100 mcg, zinek 20 mg
Doporučené dávkování: Výška denní dávky 13 g (2 odměrky) s vodou, Doporučuje se užívat 1 odměrku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odměrku (6,5 g) s 200-300 ml vody mezi jídly
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - při dietě i v objemové fázi pro hobby i profesionální sportovce
K čemu slouží: k posílení kloubního aparátu, kostí, šlach, chrupavek, k zachování krásy kůže, nehtů a vlasů, k údržbě imunitního systému

Celý popis a hodnocení produktu
Popis

Množství a parametry: prášková konzistence, velikost denní dávky 13 g (2 odměrky), obsah balení 300 g (46 dávek)
Hlavní složky: v každé denní dávce bioaktivní kolagen 10 000 mg, kyselina hyaluronová 60 mg, vitamin C 2000 mg, vitamin D3 4000 IU, vitamin K2 100 mcg, selen 100 mcg, zinek 20 mg
Doporučené dávkování: Výška denní dávky 13 g (2 odměrky) s vodou, Doporučuje se užívat 1 odměrku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odměrku (6,5 g) s 200-300 ml vody mezi jídly
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - při dietě i v objemové fázi pro hobby i profesionální sportovce
K čemu slouží: k posílení kloubního aparátu, kostí, šlach, chrupavek, k zachování krásy kůže, nehtů a vlasů, k údržbě imunitního systému


Vynovený Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional – zaměřené na posílení imunity a těla!
Tvůj oblíbený Collagen + Hyaluron Professional má vynovenou ještě lepší recepturu! Po šťavnaté jahodové a osvěžující pomerančové příchuti je zde nejnovější verze MANGO ELIXIR! Ochutnej náš nový Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional v podobě osvěžujícího beauty & immunity drinku s příchutí svěžího mangového džusu. Do osvědčené receptury produktu s vysokým obsahem účinných látek - bioaktivní kolagen s kyselinou hyaluronovou s přídavkem vitamínu C a zinku - jsme přidali další zajímavé vitamíny a minerály ve značném množství pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu: vitamín D3 + vitamín K2 + selen! Kolagenová produktová linie Collagen + Hyaluron Professional je jednou z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu jak pro ženy tak muže! Vyzkoušej nejnovějšího člena kolagenové produktové linie Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional která se nám opravdu povedla a ta chuť, jedním slovem: božská...

Posuň se o level výše! Držet krok může každý...
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional nabízí vyšší úroveň doplňků výživy! Vyšší úroveň = vysoce kvalitní top produkt s možnými největšími benefity v 1 produktu. Naše kvalitní, klinicky testovaná formule kolagenu a kyseliny hyaluronové současně zajišťují zdraví a elasticitu kloubů, krásu a zářivost vlasů – nehtů – pokožky. Díky vysokému obsahu bílkovin je vynikající volba kdykoli v den, kdy potřebujete rychle a kvalitně doplnit bílkoviny, ale je také ideální volbou pro pokrytí vašich denních potřeb bílkovin. Bodybuldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional obsahuje 0% cukru a 0% tuku, takže se může zahrnout do diety s nízkým obsahem sacharidů nebo u osob se speciálními výživovými potřebami. Kromě vysoce kvalitních hydrolizovaných kolagenových peptidů a kyseliny hyaluronové náš přípravek obsahuje také přidaný vitamín C a zinek. Kyselina hyaluronová je klíčovou molekulou pro pokožku a klouby, která může zmírnit příznaky stárnutí, a tak zlepšit strukturu a vzhled pokožky. Role vitamínu C a kolagenu spolu je velmi důležitá pro absorpci a inkorporaci, protože hydrolizované kolagenové peptidy v těle správně fungují, pouze pokud se berou spolu s vitamínem C. Zinek jako minerál zvyšuje beauty účinek. Collagen + Hyaluron VITAMIN Prfoessional pro skutečně krásnou a skutečnou kombinaci pokožky - vlasů a nehtů. Konečný produkt je slazen výlučně se stévií a sukralózou a je dostupný ve velmi příjemné a osvěžující jahodové příchuti. Všechny produkty BodyBulldozer, stejně jako tento produkt byl vyroben certifikovanou metodou, obsahuje pečlivě vybrané, úřadem ověřené a kontrolované, ze zákona schválené a legální suroviny.

1 produkt 100 účelů - elitní kolagen
Předtím, než něco přijímáme stravou – ať už jde o hydrolyzované kolagenové peptidy nebo jiné výživové doplňky, stojí za to vědět, se kterou látkou se zabýváme a co o nich říká vědecký výzkum. Kolagen je protein, který se v těle nachází přirozeně. Od věku 20 let, jak roky plynou, se produkce kolagenu v těle rok od roku snižuje, takže je důležité jej přijímat reformovanou stravou a doplňky výživy. Hydrolyzovaný kolagenový peptid je vysoce kvalitní, pokročilejší verzí klasického kolagenu, který se pomocí vysoce kvalitní výrobní metody rozdělí na snadněji rozpustné a stravitelné aminokyseliny. Z tohoto důvodu byly právě tyto rozpustnější hydrolyzované kolagenové peptidy, které mají lepší absorpci používané v našem výrobku jako hlavní aktivní látka a surovina, která zaručuje nejlepší možné využití v těle. Kolagen naplňuje tělo a nachází se hlavně v pojivových tkáních, kostech a kůži. Tvoří 1/3 celkového proteinu v těle a 3/4 suché hmotnosti pokožky. Naše speciální prémiová receptura s hydrolyzovanými kolagenovými peptidy a kyselinou hyaluronovou je díky zvýšenému obsahu vitamínu C a zinku ideálním kosmetickým beauty přípravkem - beilkovinným přípravkem a přípravkem na ochranu kloubů pro všechny nad 18 let, bez ohledu na pohlaví.

Super nápoj zaměřený na potřebu člověka v XXI. století
Mezi kolagenem a kolagenem je rozdíl! Existují 3 hlavní druhy kolagenu. Hydrolyzovaný kolagenový peptid je kolagen typu I, který je také přítomen v lidských kostech a kůži. Hydrolyzované kolagenové peptidy se vyrábějí nejlepšími výrobními postupy a představují nejvyšší kvalitu kolagenu, jehož účinnost byla potvrzena klinicky. Podívejme se na vztah mezi kolagenem a příznivými účinky na organismus:
Kolagen a zdraví pokožky - V průběhu let dehydratace způsobená sníženou produkcí kolagenu způsobuje vrásky a sníženou elasticitu pokožky, která se rovná primárním příznakům stárnutí. Od 20 let se kolagen v pokožce postupně poškodí a neustále klesá. Je tedy jasné, že potřebujeme kvalitní doplnění kolagenu jako výplň pokožky, které je nejlepší začít co nejdříve, aby se zachoval mladistvý vzhled.
Kolagen a zdraví vlasů + nehtů - BodyBulldozer Colllagen + Hyaluron VITAMIN Professional obsahuje vyjímečně důležité aminokyseliny, které pomáhají zachovat a udržovat zdraví vlasů. Kromě toho klinické studie prokázaly, že konzumace hydrolyzovaných kolagenových peptidů v doplňku výživy zvyšuje růst silných nehtů.
Kolagen a zdraví kloubů - kolagen typu I. v naší formuli přispívá k vyplnění kostí, pojivových tkání a kloubů chrupavkami, má tedy účinek vytvářející chrupavky a je účinný proti opotřebení chrupavky. Pomáhá také zmírnit stávající bolesti kloubů.
Kolagen a svalová hmota – kolagen je svou povahou druh bílkovin. Bílkoviny jsou stavebními kameny svalů, a tedy přispívají k budování svalů. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional, neboť neobsahuje zbytečné uhlohydráty a tuky, dodává svalům potřebný protein, což přispívá k rozvoji čistých svalů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Rozmíchejte denně 2 odměrky (13 g) Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional nápojového prášku s vodou. Užívejte 1 odměrku (6,5 g) ve 200 ml* vody ráno nalačno a 1 odměrku (6,5 g) ve 200 ml* vody mezi jídly.
* Pro méně intenzivní chuť přidejte více vody. 1 odměrku nápojového prášku (6,5 g) rozmíchejte ve 300-400 ml vody.

Průměrné výživové hodnoty
100 g13 g6,5 gRI* (13 g)
Energetická hodnota1530 kJ /360 kcal198,9 kJ /46,8 kcal99,5 kJ / 23,4 kcal2,3%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasycené0 g0 g0 g-
Sacharidy0 g0 g0 g-
   z toho cukry0 g0 g0 g-
Bílkoviny69 g9 g4,5 g18%
Sůl
1 g0,13 g0,07 g3%
* RI: Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)
Charakteristické aktivní a účinné látky
13 gRVH**
Bioaktivní kolagen
10 000 mg-
Vitamin C2 000 mg2500%
Kyselina hyaluronová60 mg-
Zinek20 mg200%
Vitamin D3100 µg (4000 IU)2000%
Vitamin K2100 µg
133%
Selen100 µg
182%
** RVH: Referenční výživová hodnota


SLOŽENÍ
bioaktivní kolagen (PEPTAN B® hydrolyzované kolagenové peptidy typu I, III), vitamin C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní aroma (mango a maracuja), sladidlo (sukralóza), přírodní barviva (beta karoten, červená řepa), zinek (glukonát zinečnatý), kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), selen (selen methionin), vitamin K2 (menachinon, MK-7).

BALENÍ
Netto hmotnost: 300 g (46 dávek) - odměrka je součástí balení

Upozornění
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional používejte jako součást vyvážené a rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená doporučená denní dávka by neměla být překračována. Potravinové doplňky nenahrazují vyváženou a rozmanitou stravu a zdravý životní styl.

Skladování
Uchovávejte těsně uzavřené na chladném, suchém místě při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, bez přístupu přímého slunečního záření a mrazu. Po odebrání potřebné dávky obal ihned uzavřete, aby se do něj nedostala vlhkost. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Jednotková cena: 1 397Kč / kg

Hodnocení zákazníků

0 recenze

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)