Super cena
Super cena

100% Arašídové máslo 850 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
169 s DPH

Množství a parametry: jemně hustá konzistence, velikost jedné dávky 1 lžička, obsah balení 850 g (cca 85 dávek)
Hlavní složky: 100% arašídy - pražené s obsahem 25% bílkovin
Doporučené dávkování: výška jedné dávky 1 lžička k přímé konzumaci, Denní doporučené množství 2 dávky kdykoli během dne
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - při dietě i v objemové fázi pro hobby i profesionální sportovce
K čemu slouží: skvělý zdroj energie a přírodně zdravých živin

Celý popis a hodnocení produktu
Popis

Množství a parametry: jemně hustá konzistence, velikost jedné dávky 1 lžička, obsah balení 850 g (cca 85 dávek)
Hlavní složky: 100% arašídy - pražené s obsahem 25% bílkovin
Doporučené dávkování: výška jedné dávky 1 lžička k přímé konzumaci, Denní doporučené množství 2 dávky kdykoli během dne
Kdy a komu se doporučuje: pro muže i ženy každodenně - při dietě i v objemové fázi pro hobby i profesionální sportovce
K čemu slouží: skvělý zdroj energie a přírodně zdravých živin


Velmi arašídové - arašídové máslo
100% arašídové máslo BodyBulldozer kromě příjemné chuti je přírodním zdrojem bílkovin, energie a zdravých tuků. Ve vnitřním obsahu přítomné nenasycené mastné kyseliny ve velkém zaručují kvalitní osvěžení organismu. Během výroby se zpracovávají pravé arašídy s vyloučením dalších přísad a chemikálií. Proto dostanete jeden opravdu životaplný produkt, který je perfektní volbou pro každého, kdo chce zvýšit příjem přírodních tuků. Ale doporučujeme to s dobrým srdcem všem těm, kdo ho konzumují bez cílevědomosti pouze za účelem kulinářského potěšení. Přejeme vám dobrou chuť, lepší zdraví a ještě lepší výkony ve společnosti 100% arašídového másla BodyBulldozer.

100% čistá a přírodní superpotravina výlučně z arašídů
Je velkou pravdou, že v evropské stravovací kultuře se arašídové máslo vydalo na vítěznou cestu teprve nedávno. V dnešní době je nejdůležitější vlastností jídla jeho požitková a biologická hodnota. Není obtížné navyknout si na to, co je dobré. Určitě stojí za to stručně napsat o výrobním procesu, že 100% arašídové máslo BodyBulldozer je ve skutečnosti rostlinný produkt s originálním přírodním původem, který během výroby neztrácí nic ze své hodnoty. Vlastně do té doby míchají, dokud se krémová textura neobjeví. Potom se plní do nádob vhodných rozměrů, v našem případě do osm set padesát kilogramových BodyBulldozer dóz, a odpovídajícím způsobem se označí a štítkují. Existuje smooth - hladká a crunchy - křupavá verze. Obě arašídová másla jsou rovněž stokrát pouze do crunchy - křupavé verze se přidávkují nasekané arašídy v poměru asi 30 až 40 procent. Na základě zpětné vazby obě jsou tutovky, obojí stojí za to vyzkoušet nebo střídat. Všechny produkty BodyBulldozer, stejně jako tento produkt byl vyroben certifikovanou metodou, obsahuje pečlivě vybrané, úřadem ověřené a kontrolované, ze zákona schválené a legální suroviny.

Dobré arašídové máslo i bez víchy se mine
Jeho blahodárné účinky na organismus jsou již dávno prokázány, jedna z potravin, která se doporučuje konzumovat denně, aniž bychom to olutovali. Nejjednodušší způsob, jak poznáte prokazatelné fyzikální a biologické účinky arašídového másla, kvůli kterým byste jej měli bezpodmínečně zahrnout do své každodenní stravy:

- nejdůležitější že je pompézní pochoutka
- dodává organismu energii během dne
- pomáhá při hubnutí při mírné konzumaci
- stimuluje vývoj svalů a kostí
- pomáhá štěpit mastné kyseliny
- snižuje hladinu cholesterolu
- posiluje imunitní systém
- brzdí rozvoj cukrovky 2. typu
- tlumí tvorbu žlučových kamenů
- pomáhá předcházet zácpě

OBSAH BALENÍ
netto hmotnost: 850 g (cca 85 dávek)

DÁVKOVÁNÍ
Před konzumací dobře promíchejte. Určeno k přímé konzumaci. 100% arašídové máslo BodyBulldozer lze používat také jako přísada při vaření a pečení, do mléčných koktejlů, ovesných kaší nebo jako pomazánka. Doporučujeme konzumovat 2 polévkové lžíce arašídového másla denně.

TIP: 100% Arašídové máslo BodyBulldozer můžete použít k přímé konzumaci, jednoduše naberte lžičkou a přímo jezte. Doporučujeme 2 lžičky denně jako pomazánka, přísada do koktejlů (do gainerů i proteinů), ale oceníte jej i při vaření a pečení. Je skvělou přísadou do ovesných vloček, kaší, k ovoci, do zdravých fitness dezertů a našich proteinových šejků Best Whey Professional a Premium Protein Professional.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Průměrné výživové hodnoty
100 gRI* (100 g)
Energetická hodnota
2345 kJ / 560 kcal28 %
Tuky
46,1 g66 %
   z toho nasycené
6,1 g31 %
Sacharidy
19,2 g7 %
   z toho cukry5,5 g6 %
Vláknina
7,3 g29 %
Bílkoviny
25,7 g51 %
Sůl
0,04 g< 1 %
* RI: Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)


SLOŽENÍ
100% arašídy - pražené

INFORMACE PRO ALERGIKY
Alergeny jsou vyznačeny ve složení hrubším písmem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek uvedených ve složení produktu. Vyrobeno v závodě, který může zpracovávat i potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sójová zrna, arašídy, ořechy, sezamová semena, ryby, korýši, měkkýši, celer, hořčici, vlčí bob, oxid siřičitý a siřičitany.

SKLADOVÁNÍ
Uchovávejte těsně uzavřené na chladném, suchém místě při teplotě do 25°C bez přístupu přímého slunečního záření a mrazu. Po odebrání potřebné dávky obal ihned uzavřete, aby se do něj nedostala vlhkost. Na povrchu se může objevit olejovitá vrstva, je to přirozený proces. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.

Jednotková cena: 199Kč / kg

Hodnocení zákazníků

0 recenze

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)